ESRA GEDİK

Hayatımın Aşkı'ndaki Gökçe'nin patronunu kendine aşık etmek için girdiği kılıklar, evde kalmadığını, hâlâ onun için umut olduğunu kanıtlama halleri Cem Yılmaz’ın tabiri ile burada ‘yapılmışı var’ dedirtiyor.

Her gün aşk uğruna işlenen cinayetleri görürken, mahkemelerde “seviyordum hakim bey” diyerek iyi hal indirimi uygulananları duyarken, tüm bu entrikaların ve planların aşk ile meşrulaştırılmasına itirazım var sayın seyirciler.

Geçen Mart sonunda, Star TV’de uzun zamandır konuşulan bir ‘iş’ yayına çıktı: ‘46 Yok Olan’.

Esas oğlanın esas kızı ehlileştirme çabalarının komedisi üzerine kurulu 'Tatlı İntikam' dizisinin alıcısı elbet olur ama kadınların düşürüldüğü bu halleri, komediymiş gibi izlemek artık beni çok baydı. Yolu açık olsun.

‘Kördüğüm’, Fox ekranlarında dizi severlerle buluştu. Başrolleri İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy paylaşıyor. İlk bölümden diziye dair aklımda kalan şu: Sanki birileri “Topla gel Abi, topla, topla” demiş ve bu kadro oluşturulmuş.

Seksi kadın algısını iki göğüsten çıkartıp başarıya ve zekâya çekmeye çalışan Pirelli’nin takvimine azıcık yakından bakalım.

Masalsı yanını da, böğürterek ağlatacak yanlarını da, dönemin ruhunu da, Zeynep Günay Tan rejisi, kalplerini vererek ortaya koymuşlar.

Kadınların iki bacak arasında dönen bir dizi sektörü var. Bakınız: ‘Analar ve Anneler’, ‘Hayat Mucizilere Gebe’…